Barleti Volley

25/09/2019

EUROPIAN WEEK OF SPORT VJEN NË UMB

Në datë 25.09.2019 u zhvillua në kampusin nr. 2 të Universitetit Marin Barleti aktiviteti në kuadër të “ Javës Europiane të Sportit “ . Një inisiativ […]
07/10/2019

Kampionati Kombëtar i volejbollit për femra

Barleti Volley vs Teuta 3-1 Barleti Volley e nis me fitore bindëse ndeshjen e parë të kampionatit kombëtar të volejbollit për femra. Ditën e shtunë u […]
12/10/2019

Ndeshja e dytë e Kampionatit Kombëtar për femra

Ditën e shtunë, më 12 tetor 2019, në mjediset e Parkut Olimpik “Feti Borova” u zhvillua ndeshja e dytë e kampionatit kombëtar të volejbollit për femra, […]
16/10/2019

Vllaznia vs Barleti Volley

Diten e premte, 18 tetor 2019, ora 16:00 në Pallatin e Sportit të Shkodrës “Qazim Dervishi” do të zhvillohet ndeshja e rradhës e kampionatit të volejbollit […]
23/10/2019

Barleti Volley vs Apollonia

Ditën e shtunë, 26 tetor 2019, ora 16:00, në Parkun Olimpik “Feti Borova”, do të zhvillohet ndeshja e 4-ët e kampionatit kombëtar të volejbollit për femra,  […]
04/11/2019

Barleti Volley vs Tirana

Ditën e shtunë, 09 nëntor  2019, ora 16:00, në Parkun Olimpik “Feti Borova”,  do tëzhvillohet  java e gjashtë e Kampionatit Kombëtar të Volejbollit për femra,  Barleti […]
25/01/2020

Barleti Volley fiton gjysëm finalen e parë kundër Partizanit. !

Partizani vs Barleti Volley : 2 – 3 ( 19 -25 ; 22 – 25 ; 25 – 22 ; 11- 15 ) . Gjysëm finalja […]
28/01/2020

Barleti Volley vs Partizani ! Gjysëm-finale !

Ditën e dielë 02.02.2020, ora 16:00 në sallën e  Parkut Olimpik “Feti Borova “, do të zhvillohet gjysëm finalja e dytë midis Barleti Volley dhe Partizanit. […]
02/02/2020

Barleti Volley në Finale të Kupës së Shqipërisë !

Gjysëm-finalja e dytë e Kupës së Shqipërisë në volejboll për femra “  Barleti Volley vs Partizani “,  përfundoi me fitoren  3-2  ( 25 – 17 ; […]