AKADEMIA E BASKETBOLLIT BARLETI
05/06/2020
AKADEMIA E VOLEJBOLLIT BARLETI ! REGJISTRIMET KANË FILLUAR !
25/09/2020

Momente nga prezantimi i ekipit Barleti Volley për sezonin 2020-2021 .

Mbasi e mbylli sezonin e kaluar sportiv me fitoren e Kupës së Shqipërisë, duke qënë i vetmi ekip që ngriti një trofe në fushë në këtë sezon, Barleti Volley edhe në 2020-2021, do të luaj për të fituar kompeticionet në të cilat garon .

Elsa Disha , Xhesika Kaçi , Logerta Avdyli , Antoneta Molla , ishin lojtaret e reja që u prezantuan , duke konfirmuar kështu modelin e veçantë , traditë tashmë e Barleti Volley, studente – lojtare, dhe njëkohësisht edhe dëshirën për të besuar tek rinia shqiptare .

Prezantimi i plotë :

https://www.facebook.com/870968909604412/videos/312101426638697/

 

#BARLETIVOLLEY #BestTeam #KampionnëSporte  #Student #Sport #BarletiFunClub #2020-2021